جستجو در سایت

امروز جمعه 15 فروردين 1399

گزیده در هم

تصویر روز

آمار بازدیدکنندگان سایت

1929941
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
923
1802
10690
1905231
5246
72836
1929941

حاضرین در سایت

ما 20 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

اوقات شرعی

الزامات اصلاح الگوی مصرف

 

ادامه مطلب: الزامات اصلاح الگوی مصرف     تغيير در الگوی مصرف و صرفه‌جويی در منابع کمیاب‌، به هر طریق که صورت گیرد‌، با سختی‌ها و دشواري‌هايي همراه است.

ادامه مطلب: الزامات اصلاح الگوی مصرف

توصیه هایی جهت خرید اینترنتی

ادامه مطلب: توصیه هایی جهت خرید اینترنتی   اگر قصد خرید اینترنتی از یک فروشگاه الکترونیکی را دارید باید با چشمانی باز این کار را انجام دهید. ما نمی خواهیم خرید اینترنتی را یک کار عجیب و سخت جلوه دهیم اما وقتی شما به صورت فیزیکی هم خرید می کنید مطمئنا از یک مکان معتبر خرید خود را انجام می دهید. خرید اینترنتی شاید ساده ترین و لذت بخش ترین کاری باشد که شما در اینترنت می توانید انجام دهید به شرطی که به یک سری نکات مهم توجه داشته باشید.

ادامه مطلب: توصیه هایی جهت خرید اینترنتی

قانون صدور چک

ادامه مطلب: قانون صدور چک  در ابتدا لازم بذکر است شرايط و ضوابط مطرح شده در اين بروشور تابع شرايط اعلام شده از سوي بانک مرکزي جمهوري اسلامي در زمان افتتاح حساب ميباشد.

 

ادامه مطلب: قانون صدور چک

اعتبار اسنادی (LC) چیست؟

ادامه مطلب: اعتبار اسنادی (LC) چیست؟  اعتبار اسنادی تعهدی از بانک است که  به خریدار و فروشنده داده می شود.تعهد می شود که میزان پرداختی خریدار به فروشنده بموقع و با مبلغ صحیح به دست فروشنده خواهد رسید.هرگاه که خریدار قادر به پرداخت مبلغ خرید نباشد، بانک موظف است باقیمانده یا تمام مبلغ خرید را بپردازد.اعتبارات اسنادی اغلب در معاملات بین المللی به منظور اطمینان از دریافت مبالغ پرداختی مورد استفاده قرار می گیرد 

ادامه مطلب: اعتبار اسنادی (LC) چیست؟

ضمانتنامه بانکی

ادامه مطلب: ضمانتنامه بانکی   ضمانت نامه بانکی عبارت است از تعهد غیر قابل برگشت یک بانک به پرداخت وجه مورد ضمانت در صورت عدم ایفای تعهدات تحت قرارداد توسط شخص ثالث (فروشنده یا متعهد انجام قرارداد)

ادامه مطلب: ضمانتنامه بانکی

طراحی سایت

ارتباط با ما

برج مسکونی افرا

جاده مخصوص کرج روبروی سه راهی فرودگاه خ ریاحی

44670203

www.borjeafra.blogfa.com

 

نظرات