جستجو در سایت

امروز دوشنبه 7 فروردين 1396

گزیده در هم

تصویر روز

آمار بازدیدکنندگان سایت

314423
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
2004
1782
3786
299539
43868
33801
314423

حاضرین در سایت

ما 93 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

اوقات شرعی

نصب کنتور مشترک

ادامه مطلب: نصب کنتور مشترک

مالکین و ساکنین محترم

   بدلیل عدم پیگیری و تلاش کافی و مفید هیئت تصفیه شرکت تعاونی کارکنان مخابرات ایران در جهت تامین کنتور مستقل برق تعدادی از واحد های برج افرا ، شرکت برق منطقه ای راسا نسبت به نصب دو کنتور مستقل و مشترک برای کلیه انشعابات و واحد های فاقد کنتور ، اقدام نموده است.

    جهت اطلاع شما اعلام میدارد در صورت دریافت قبض، و جهت پیشگیری از قطع برق ، میزان برق مصرفی بر اساس تعداد واحدهاو سایر مصارف و به طور میانگین برای هر واحد محاسبه و در حین دریافت شارژ از این گونه واحدها ، دریافت میگردد.

    لازم بذکر است هیات مدیره برج در حال مذاکره با اداره برق جهت نحوه محاسبه و استفاده از تعرفه مسکونی و .... میباشد.

لذا از شما مالک و یا ساکن محترم تقاضا دارد در صورت اعلام ، در موعد مقرر نسبت به پرداخت مبلغ فوق اقدام تا از قطع انشاعابات پیشگیری گردد.

امیدواریم هیئت تصفیه شرکت تعاونی هر چه سریعتر نسبت به پیگیری تا دریافت انشعاب مستقل جهت واحد های فاقد کنتور اقدام نموده و به قسمتی از مسئولیت های تقبل شده و باقیمانده خود عمل نماید.

قبلا از همکاری شما کمال تشکر و قدر دانی را داریم.

جدول شارژ سال 95

ساکنین محترم :

نظر به جلسات مکرر هیئت مدیره برج افرا و بررسی وضعیت موجود هزینه هاو پیش بینی و برآورد هزینه ها ی امسال ، افزایش 15 درصدی مورد تائید قرار گرفت که در جدول ذیل بحضور اعلام میگردد.

ادامه مطلب: جدول شارژ سال 95

ساختار سازمانی برج

ادامه مطلب: ساختار سازمانی برجدر طی جلسات هیئت مدیره جدید برج و با  زحمات جناب آقای پاکدل عضو هیئت مدیره و خزانه دار ساختار سازمانی برج مورد بحٍث و تبادل نظرقرار گرفت و با توجه به اساسنامه مصوب ساختار ذیل مورد تصویب قرار گرفت . 

ادامه مطلب: ساختار سازمانی برج

 

 

منشور اخلاقی

ادامه مطلب: منشور اخلاقی ما ساکنین و مالکین برج با پایبندی به اصول اخلاقی ، سعی مینماییم محیطی آکنده از مهر و محبت و دوستی  همراه با تعامل و احترام به حقوق دیگران را در محل زندگی خود ایجاد نماییم .

 

 ادامه مطلب: منشور اخلاقی

 

انتصاب مدیر عامل

ادامه مطلب: انتصاب مدیر عامل   با تائید هئیت مدیره  و طی حکمی از سوی آقای  مهندس نیکمرام ریاست هیئت مدیره برج افرا  آقای رضا ناصری (بصورت آزمایشی ) به سمت مدیر عامل برج افرا انتخاب گردید. لازم بذکر است ایشان تا قبل از این حکم در سمت مدیر ساختمان به انجام وظیفه مشغول بودند .

  پیشاپیش برای آقای ناصری و کلیه همکاران زیر مجموعه اشان آرزوی موفقیت و خدمت بیشتر به ساکنین برج را داریم.

ادامه مطلب: انتصاب مدیر عامل

 

طراحی سایت

ارتباط با ما

برج مسکونی افرا

جاده مخصوص کرج روبروی سه راهی فرودگاه خ ریاحی

44670203

www.borjeafra.blogfa.com

 

نظرات